"

Bebek Şampuan Sabun

" araması için 1088 sonuç listeleniyor
Önceki SayfaSonraki Sayfa

Bebek Şampuan Sabun

Yeni doğmuş bebeklere düzenli olarak banyo yaptırmak bebeklerin sağlıklı gelişmesine ve huzurlu biçimde uyumasına yardımcı oluyor. Rahat uyuyan bebekler daha neşeli oluyor ve hızla gelişiyor. Bebek temizliği için kullanılan bebek şampuanı ve bebek sabunu gibi ürünlerin seçiminde özenli olmak önem taşıyor. Yeni doğan bebekler de dâhil olmak üzere tüm bebeklerin ciltlerini koruyan temizlik ürünlerine yönelmek gerekiyor. Trendyol bebek kozmetik kategorisi, önemli markalar tarafından üretilen ve bebek cildiyle uyumlu olan şampuan ve sabun seçeneklerini sizlerin beğenisine sunuyor. Kategoriyi hemen inceleyerek bebeğiniz için en iyi bebek şampuanı ve sabununu kolayca bulabilirsiniz.

Bebek Şampuanı Özellikleri

Bebeklerin, ciltlerinde birikebilen mikroplardan, gözle görünmeyen organizmalardan ve kirlerden arındırılması için belli bir düzen içinde yıkanması gerekiyor. Kullanılan şampuanın organik bebek şampuanı ürünlerinden seçilmesi ise büyük önem taşıyor. Zararlı kimyasal maddeler içeren şampuanlar, çok hassas olan bebek cildinde istenmeyen tahribatlara yol açabiliyor. Kimyasal içeren bebek şampuanları sadece cilde temas ederek zarar vermiyor, bebeği yıkarken ağız, burun ve gözlere de temas ettiği için çok yönlü problemlere neden olabiliyor. Gözlere kaçan ve yanmaya neden olan şampuanlar yüzünden bebekler yıkanmak bile istemeyebiliyor. Bu nedenleri göz önünde bulundurarak bebek cildiyle tam uyumlu bebek şampuan seti ürünlerini tercih etmeniz gerekiyor. En iyi bebek şampuanı olarak kabul edilen ürünler; SLS, SLES, alkol, parfüm, boya, paraben, toksik madde, ağır metal ve zararlı kimyasal içermeyen ürünlerden oluşuyor. Bebeğinize alacağınız şampuanın hipoalerjenik olması da önem taşıyor. Cildi kurutmayıp yumuşak tutan ve doğal bitki özlerinden alınan yağlarla formüle edilen ürünleri seçebilirsiniz. Kategoride sunulan ve tamamen doğal yağlarla üretilen organik bebek şampuanı seçenekleri, doğal kokular içerdiği için bebeğinizin mis gibi kokmasını da sağlıyor. Bebeğinizin gözlerini yakmayan ve duyarlı cildini nazikçe temizleyen bebe şampuanı ve sabunu seçeneklerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Aldığınız bebek temizlik ürünlerinin dermatolojik testlerden geçmiş olması büyük önem taşıyor. Bu özellikleri taşıyan sıvı ve köpük şampuan seçeneklerini kategori ürünleri içerisinde kolayca bulabilirsiniz.

Bebek Sabunu Seçenekleri

Bebek cildine doğrudan temas eden sabunların bebek şampuanları gibi özenle seçilmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra bebek giysilerini yıkamak için seçilen sabun tozu bebek cildiyle uyumlu olmazsa önemli cilt sorunlarının yaşanmasına neden olabiliyor. Bebeğiniz için alacağınız bebek sabun kalıpları seçeneklerinin, bebeğinizin hassas cildiyle uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Tıpkı bebe şampuanları gibi sabunların da zararlı kimyasal, SLES, alkol, parfüm, boya ve paraben içermemesi gerekiyor. Kategoride yer alan ve doğal bitki özelerinden, yağlarından yapılan bebek sabunları zararlı madde içermiyor. Cilt bakımına katkı sağlayan doğal yağlarla formüle edilen bebek sabunları, bebeğinizin cildini nemlendiriyor ve esnek kalmasına yardımcı oluyor. Seçeceğiniz bebek sabunu çeşitlerinin pH değerinin 5.5 olmasına da özen göstermeniz gerekiyor. Hipoalerjenik özellikli sabunlar bebekler için en doğru tercih oluyor. Böylece bebeğinizin cildinde alerji ve tahriş oluşmuyor. Güvenilir bebek şampuanı markaları tarafından üretilen ve dermatolojik testlerinden geçen ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bebek Sabunu ve Şampuanı Fiyatları

Bebekler için tasarlanan şampuan ve sabunlar, ünlü markalar tarafından üretiliyor. Johnson's Baby gibi dünyanın en büyük markalarınca formüle edilen bebek temizlik ürünleri, geniş kapsamlı araştırmalar sonucunda üretiliyor. Güvenilir yerli ve yabancı markaların sunduğu ürünler farklı fiyat özellikleri taşıyor. Bebek şampuanı fiyatları; ürünlerin markasına, içeriğine ve kullanım özelliklerine bağlı olarak değişiyor. Yerli ve yabancı markaların sunduğu fiyatlar arasında da fark bulunuyor.

Trendyol, bebek kozmetik kategorisinde minikler için güvenle satın alabileceğiniz birçok şampuan ve sabun seçeneği sunarak kolayca alışveriş yapmanıza imkân tanıyor. Ünlü bebek şampuanı markaları tarafından üretilen bebek temizlik ürünlerini ayrıcalıklı Trendyol fiyatlarıyla hemen şimdi satın alabilirsiniz.