1082387 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Telefon Kapakları ve Telefon Kılıfları

Akıllı telefonların oldukça yaygınlaştığı günümüzde, telefon kılıfları ve koruyucu telefon kabı çeşitleri popülerlik kazanıyor. Cep telefonu kılıfları malzemelerine göre, darbeleri farklı derecelerde absorbe ederek telefonları koruyor. Koruyucu özellikleriyle olduğu kadar, estetik yapılarıyla da ürünler tercih ediliyor. Cep telefonu aksesuar çeşitleri içinde en çok ilgi toplayan telefon kılıfları ve telefon kapları, birbirinden farklı yapıları ile kullanıcıların tarzını da gösteriyor. Bu nedenle çocuktan gence, yetişkinden yaşlıya herkes tarafından yaygın şekilde kullanılıyor. Telefon kapağının ya da kılıfının telefona tam olarak uyması koruma açısından önem taşıyor. Bu doğrultuda telefon markalarına göre özel olarak üretilen ürünler arasında; Samsung telefon kılıfı, Xiaomi telefon kılıfı, IPhone 6 telefon kılıfı, IPhone 7 telefon kılıfı modelleri yoğun ilgi görüyor.

Hareket halinde iken müzik dinlemeyi ve telefonla konuşmayı kolaylaştırması sebebiyle yaygınlaşan airpod’lar için üretilen kılıf çeşitleri de sıkça kullanılıyor. Airpods kılıfları, plastik, deri ya da silikon olabiliyor. Askılı versiyonları ürünü anahtarlığa ya da çantaya takmayı sağlıyor. Sade ya da gelişmiş koruma özelliklerine sahip modeller arasında kolayca seçim yapabilirsiniz.

Kapaklı, sadece arka ve yan yüzleri koruyan ya da arka kısmı ayaklı cep telefonu kılıfları modelleri içinden, size hitap eden bir cep telefonu kılıfı bulabilirsiniz. Trendyol web sitesinden en indirimli telefon kılıflarını ve koruyucuları inceleyerek, ihtiyaçlarınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Su Geçirmez Telefon Kılıfı

Havuzda ya da denizde kullanılarak metrelerce su geçirmeyen telefon kılıfları mevcuttur. Bu sayede deniz içindeyken fotoğraf ve video çekebilir, sevdiklerinizle rahatça konuşabilirsiniz. Su geçirmez telefon kılıfları, genellikle ürünü boyuna asma ipiyle birlikte geliyor ve kullanımı kolaylaştırıyor. Fosforlu kılıf çeşitleri bulanık suyun altında bile telefonunuzu görmenize olanak tanıyor. IPhone ve Tchibo marka su geçirmez telefon kılıfları özellikle ilgi çekiyor.

Farklı telefon markaları için üretilen ve Trendyol tarafından uygun fiyatlarla satışa sunulan su geçirmez cep telefonu kılıfları arasından kendi telefonunuza uygun bir modeli kolayca bulabilir, tatilleri daha keyifli geçirebilirsiniz. Ayrıca, yağmur damlaması, çamur sıçraması, çay / kahve dökülmesi gibi olası günlük kazalara karşı da önlem sağlar.

Resimli Telefon Kılıfı

Sanatsal tarzlardan modern stillere değişik seçenekler sunan resimli telefon kılıfları ile tarzınızı belli edebilirsiniz. En çok sevdiğiniz film kahramanlarını ya da nesneleri cep telefonunuzun üzerinde taşıyabilirsiniz. Ahşap, plastik gibi malzemelerden yapılan resimli telefon kılıfları sizlere farklı seçenekler sunuyor. Sizi tanımladığını düşündüğünüz bir nesnenin resmini taşıyan kılıfı seçerek, hem kendinizi mutlu edebilir hem de etrafa ilginiz olan alanı gösterebilirsiniz. Örneğin: Futbol takımınızına ait logoları ve renkleri taşıyan bir telefon kılıfı alabilirsiniz.

Silikon Telefon Kılıfı

Yumuşak yapısıyla gelen darbelere karşı başarılı bir koruma sağlayan silikon telefon kılıfları, basit ve gelişmiş farklı modeller sergiliyor. Premium silikon kılıf modelleri, çok daha şık bir yapı sergileyerek farklı bir tarz sunuyor. Edelfalke, GoKraft, Zore, Tomkas gibi markaların ürünleri arasında desenli ve sade silikon telefon kılıfları bulabilirsiniz.

Ekran Koruyucular

Telefon kılıfları cep telefonunun ekran kısmını koruyamaz. Ekranı koruma amacıyla üretilen ekran koruyucular telefon ekranı üzerine yapıştırılıyor. Şeffaf ekranı kırılmaya karşı koruyan ekran koruyucu çeşitleri de yaygın şekilde tercih ediliyor. Ekran koruyucu filmler özellikleri ile birbirlerinden farklılık arz ediyor. Malzemesine göre cam ve plastik olmak üzere ikiye ayrılıyor. Cam koruyucular, göreceli olarak yüksek fiyatlı olsa da dayanıklı yapılarıyla plastiğe göre çok daha kaliteli bir koruma sağlıyor.

"Temperli cam" olarak adlandırılan ürün, yüksek ısılara kadar ısıtılıp aniden soğutularak elde ediliyor. Dayanıklı bir yapı sergiliyor ve telefon ekranını koruyor. Cam ekran koruyucuları alırken dikkat edilmesi gereken kriterler bulunuyor: Camın mat ya da parlak olmasını fonksiyonellik açısından bir fark yaratmıyor. Dolayısıyla, seçiminizde beğeniniz önem kazanıyor. “Oleophobic” kaplaması olan camlar üzerinde yağı fazla tutmuyor, bu sebeple parmak izinizi fazla göstermez. Camın 9H kalınlık testini geçmiş olması, ekranın en sert 9H kalem ile çizilemediğini gösteriyor. Dolayısıyla göreceli olarak dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Trendyol kampanyalı fiyatları ile Melefoni, Panzer, Edelfalke gibi markalar içinden bütçenize uygun bir ekran koruyucuyu hemen ısmaralayarak, ürünü evinizde ya da ofisinizde teslim alabilirsiniz.