Marka
Samsung
LG
JBL
VESTEL
Philips
Apple
AWOX
Xiaomi
Sunny
Sony
Regal
Jabra
HP
Zore
S-Link
LENOVO
Baseus
Platoon
Snopy
Joyroom
Ttec
Epson
VİKO
Trust
Concord
Atlanta
BENQ
Everest
GoldMaster
ACER
Sunix
Happy-Nes
Inca
Belkin
Sennheiser
Akg
CaseStreet
Asia
Pioneer
Frisby
ASUS
Piranha
ViewSonic
Beats
Retro
Motorola
Canon
Grundig
Yamaha
Bose
logitech
Techmaster
Cellular Line
PREMIER
Panasonic
Jameson
Hama
Huawei
Arçelik
Benks
MAKEL
Mikado
Zhuse
Kawai
Anker
Mega Bloks
Woon
Tp-Link
Telefunken
Cadence Boya
Casio
Urbanears
3M
Roxy
FLAXES
Jopus
Addison
Cyber
Universal
Gamepower
Dexim
Cepsesuar
Vivanco
NoTech
Bowers&Wilkins
SteelSeries
Moonstar
Monster
Schneider
Celly
Bosch
General Mobile
Audio Technica
Dell
Syronix
Honor
Beko
Kingston
Cortrea
Finlux
A4 Tech
KaktüsKedi
Marshall
Buffer
FSP
Altus
Axen
Elago
Akasa
Baymak
YOYOSO
Spectrum
Gigi
Remax
Eiroo
BANG & OLUFSEN
Turkcell
Anka
Lexon
Hiper
Toshiba
HITACHI
Energizer
Htc
Focal
Plantronics
Profilo
LogiLink
Yui
King
Otto
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN
CVS
Enjoy
Aukey
MSI
Nordbron
Binbirreyon
Xolo
Siemens
Dunlop
JOSEPH
99
Penguen
Biggdesign
Sgs
Microsoft
Usams
Cooler Master
Totu Design
High Sierra
Trabzonspor
Melefoni
Nixon
Targus
Planet
Harman Kardon
NECO TOYS
Duracell
Creative
LEDON
ROMİX
Vision
Uğur
Spigen
Oppo
Thrustmaster
Papatya Mobilya
Mustang
Pull & Bear
Pratik Şeyler
Loewe
Firstline
Evil Twin
Cem
4 Your Body
Batman
8x4
Transformacion
FERRO
Eltos
Yookidoo
Icon
Casper
Nokia
Quantum
4M
Dafoni
Kef
Panther
Seagate
XPOD
transformers
Allegro Gold
Kaan
DC
Dymo
Twsbi
Bertikal
Dark Seer
Head
6ixty8ight
Accessories
PLC
Voia
Marathon
Ahm
York
Classone
Molto
Brother
Kodak
Lopard
Seg
Lotus
Mcstorey
Our Generation
Adata
Akınalbella
Alpine
DJI
Automix
Microsonic
Yale
Google
B&G Store
Bulldozer
Network
Twist
Cat
Roman
Pembe Potin
TREND
Marley
Almera
Delta
Buff
Tchibo
Renk
"

TV Görüntü Ses Sistemleri

" araması için 57221 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tv Görüntü Ses Sistemleri

Eğlence anlayışının zaman içerisinde değişim göstermesiyle evlerin en değerli köşelerinin demirbaşı hâline gelen televizyon ve ev sinema sistemi modelleri, gerek TV yayınlarının gerekse dijital ya da optik medyadaki multimedya içeriklerinin takibine yardım ediyor. Uydu alıcıları veya IPTV’ler aracılığıyla televizyon yayınlarını izleyenlerin abonelik gerektiren yayınları takiplerinde ise dijital yayın paketi çözümleri gerekiyor. Televizyonların ilgili portlarına takılarak kullanılabilen paketler, sevilen yayınların pratik şekilde izlenebilmesine olanak veriyor.

Televizyon ve Projeksiyon Cihazı Modelleriyle Eğlencenizi Katlayın

Ekran genişlikleri, teknik özellikleri, bağlantı kabiliyetleri ve yaşam alanlarının zarafetine katkı sağlayan tasarımlarıyla teknoloji meraklılarının favori elektronik ürünlerinden olan televizyonlar, yenilenen teknolojiye uyum sağlıyor. Yüksek işlem gücü, Wi-Fi üzerinden İnternet'e bağlanabilme, USB destekli depolama birimlerine TV yayınlarını kaydedebilme, stream servislerini takip edebilme gibi pek çok işlev, birçok televizyon modelinin varsayılan özellikleri içerisinde yer alıyor. Ekran genişlikleri 55 inç ve üzerinde olan TV modelleriyle oturma odası ve salonları mini birer sinema salonuna dönüştürmek mümkün oluyor; zira ekran genişliğiyle birlikte ekran çözünürlüğü de artış gösterebiliyor. Dünyanın önde gelen TV görüntü sistemi üreticilerinin hazırladıkları televizyonlar; Full HD, 4K ve 8K çözünürlükte olabiliyor. Kimi televizyonların parlaklık oranlarındaki yükseklik, HDR gibi teknolojilerin birebir deneyimlenebilmesine imkân tanıyor.

Daha geniş alanlarda daha etkileyici bir sinema ve multimedya deneyimi yaşamak isteyenler ise yüksek çözünürlüklü görüntüler sunabilen projeksiyon cihazlarını tercih ediyor. Seçilen modele bağlı olarak TV görüntü ses sistemi kapsamında değerlendirilebilen ürünler, okul ve eğitim kurumlarında ya da şirketlerde de çok amaçlı kullanılabiliyor. Çok kanallı ses sitemi, DVD Bluray oynatıcı ve AVR cihazı gibi paketler hâlinde sunulan TV ses sistemi çeşitleri ise eksiksiz bir ev sinema sistemi hazırlamak isteyenler için pratik bir çözüm oluyor. Ses çıkış gücü ve teknik özellik açısından farklılık gösteren TV ses sistemi fiyatları açısından da değişiklik arz ediyor. Kısıtlı bütçeye sahip kullanıcılar, alışveriş listelerine çok kanallı ses sistemlerini eklerken, daha yüksek bütçeli teknoloji tutkunları ise eksiksiz paket hâlinde sunulan modellere yönelebiliyor.

Kulaklık ve Ses Sistemi Çözümleriyle İşitsel Zenginliği Deneyimleyin

Multimedya içeriklerine ait sesleri aslına uygun biçimde duyabilmek isteyenlerin ve bunu yaparken çevresini rahatsız etmekten kaçınanların yönelebilecekleri birçok kulaklık modeli bulunuyor. Kablolu veya kablosuz formda üretilen çözümler; kulağı tamamen kaplayan, kulak üstü ve kulak içi kulaklık şeklinde sınıflandırılıyor. Kulağı tamamen kaplayan ürünler, dışarıdan gelen seslerin duyulmasını engellerken, oldukça geniş çaplı sürücülere sahip oluyor. Böylece derin baslar, olması gerektiği gibi duyulabiliyor. Yüksek taşınabilirlik sunması sayesinde kullanıcıların sıklıkla tercih ettikleri kulak üstü kulaklıklar ise hem ev içinde hem de dış mekânda kullanım için uygunluk gösteriyor. Bluetooth destekli ürünler, yerleşik bataryaları aracılığıyla uzun soluklu değerlendirilebiliyor. Sürücü bölümleri döndürülüp katlanabilen modeller, seyahate çıkanların gereksinimlerine yanıt veriyor. Yerleşik mikrofon ile güçlendirilen kulaklıklar, telefon görüşmelerinin de yapılabilmesine olanak tanıyor. Kulak içi kulaklıklar ise az yer kaplamalarına karşın harikulade sesler sunmalarıyla 7’den 70’e herkesin multimedya takibindeki öncelikli tercihi hâline geliyor.

Çok amaçlı kullanılabilecek şekilde tasarlanan kendinden hoparlörlü ses sistemi çeşitleri ise modern müzik setleri olarak nitelendirilebiliyor. USB, SD kart ve daha pek çok girişle desteklenen ses sistemlerinden bazıları, görüntü sistemi çeşitleri ve telefonlarla eşleştirilerek değerlendirilebiliyor.

Aileniz ve sevdiklerinizle eğlencenin tadını çıkarmak üzere birbirinden başarılı görüntü, ses ve güvenlik sistemi modellerine yatırım yapmak istiyorsanız, elektronik kategorisi aracılığıyla ürün gruplarını inceleyebilir; ihtiyaçlarınıza uygun çözümü Trendyol’un avantajlı fiyatları ile satın alabilirsiniz.