"

Yüzük

" araması için 41967 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Yüzük

Yüzükler; kadınların önem verdikleri aksesuarlar olarak takı dünyasının adeta başrol oyuncularındandır. Evlilik öncesi evlenme teklifi, söz, nişan ve düğün esnasında tektaş, ince alyans, kalın alyans, tamtur, beştaş ve benzeri birçok yüzük çeşidine ihtiyaç duyan kadın ve erkek tüketiciler en iyi tasarımı ve taş kalitesini bulmak için yoğun çaba sarf ediyor. Yüzük çeşitleri her yaş kadın ve erkeğin hayatında her dönemde kullanılabilen, stillerini ifade etmelerine katkı sağlayan takı çeşidi olarak ön plana çıkıyor. Trendyol birçok markaya ait pırlanta, altın, çelik, gümüş ve bijuteri yüzük modellerini bünyesinde toplayarak tüketicilerle buluşturuyor.

Evlilik Yüzüklerinde Sıra Dışı Modeller

Günümüzde stilinde farklılık yaratmayı, ilginç ürünlerle tarzına çeşitlilik katmayı seven tüketiciler evlilik dönemlerinde de ilginç tasarım alyans ve pırlanta yüzük arayışını sürdürüyor. Azla yetinmeyen tüketici kitlesinin bu ihtiyacını öngören birçok marka tektaş yüzük , tamtur, beştaş ve alyanslarla klasik modellerin yanı sıra özel tasarımlara da yer veriyor. Elmas yüzük modelleri arasında da özellikle çiçek tasarımlı elmas yüzükler yüzyıllardır kadınların vazgeçemedikleri yüzük modelleri olarak nesilden nesle aktarılıyor. İnci detaylı yüzükler de özellikle orta yaş ve üzeri kadınların çok sevdikleri modeller arasında yer alıyor. Taşlı yüzükler karat ölçülerine, taş kalitelerine, işçiliklerine göre; alyanslar ise ağırlıklarını, kalınlıklarına ve tasarımlarına göre çeşitlere ayrılıyor.

Fantezi Altın Yüzükler Kadınların Gözdesi

Fantezi altın yüzüklerin beyaz pırlantalı, siyah pırlantalı; safir, zümrüt, yakut, aquamarin, ametist gibi değerli taşlı olanları; beyaz, sarı ve rose altın çeşitleri çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Nazar boncukları, melek figürleri; burç, hayvan, harf gibi sembollerin yer aldığı yüzükler de özellikle genç kadınların çok sevdikleri modeller arasında bulunuyor. Kalp figürlü yüzükler özellikle Sevgililer Günü, yıl dönümleri, doğum günleri gibi zamanlarda hediye olarak sıklıkla tercih ediliyor. Çocuk yüzüklerinde de uğur böceği, nazar boncuğu, çiçek gibi eğlenceli tasarımlar yer alıyor.

Gümüş Yüzükler Gençlerin Favorisi

Gümüş yüzük modelleri sıra dışı tasarımlarla kadın, erkek, genç, yaşlı tüketicilerin favorisi ürünlerden oluşuyor. Hem kadın hem erkek gümüş yüzük modellerinin özellikle değerli doğal taşlarla dizayn edilmiş büyük modelleri oldukça ilgi çekiyor. Eklem yüzükleri, yılan dolama modeller, yaprak modeller, işaret parmağı yüzükleri, ametist, sedef, zirkon detaylılar ve daha birçok çeşit yüzük tüketicilere sunuluyor. Gümüş yüzüklerin erkekler için de doğal taşlı, hayvan figürlü, deri detaylı olanları en çok tercih edilen modelleri arasında yerini alıyor. Tevuli, Alyans Sepeti,Sümer Telkari, Ninova Silver, Bella Gloria, Coşar Silver gibi birçok yüzük markalarının gümüş yüzükleri tüketiciler tarafından çok beğeniliyor. Çelik yüzük modelleri de tercihe göre her renk ve modelde ilginç tasarımlarla modaseverlerle buluşuyor.

Her Tarz Bijuteri Yüzük Seçenekleri

Bijuteri yüzük modellerinde tasarım seçenekleri çok fazla olduğundan takılara meraklı tüketici kitlesi tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Özellikle modaseverler çok sayıda bijuteri yüzük satın alarak stillerinde fark yaratıyor. Swarovski taşlı yüzükler pırlanta ve elmas alternatifi olarak her yaştan kadını etkisi altına alıyor. Günümüzde tektaş, beştaş, tamtur, doğal taşlı yüzükler, fantezi yüzükler gibi her tarz ve model bujiteri yüzük bulmak mümkün. Mileya Design, Merano Design, Biggdesign, Dr Stone gibi bijuteri markalarına ait çok sayıda trend model Trendyol çatısı altında tüketicilere sunuluyor.

Yüzük Fiyatları

Yüzük fiyatları yüzüğün materyaline, taşına, tasarımına ve markasına göre geniş bir fiyat aralığında bulunuyor. Trendyol takı&mücevher kategorisinde yüksek kalitede ve her bütçeye uygun yüzük modelleri tüketicilere sunuluyor.

Siz de şık, gösterişli yüzük hediye arayışındaysanız ya da kendinize yeni bir yüzük satın alma planınız varsa Trendyol takı ve mücevher kategorisi aracılığıyla çok sayıda yüzük modeline ulaşabilir, en beğendiklerinize sahip olabilirsiniz.